dsmart ankara
 Özkale iletişim
0850 480 3366
 
 
 
 
 
Dsmart Pursaklar Dsmart
D-Smart Ankara Servisleri
SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

Pursaklar Dsmart 0850 480 3366 Dsmart Pursaklar

 

Pursaklar Dsmart abone başvuru merkezi müşterilerine Dsmart İnternet kampanyaları paketleri yeni abonelik servis kurulum randevu kayıt hizmetleri sunmaktadır. Dsmart Pursaklar bayi başvuru merkezi uzman müşteri hizmetleri indirimli paket ve çözümleri ve kampanya fırsat olanakları ile dsmart bireysel ve ticari üyelik kayıt işlemlerinize yardımcı olmaktadır.
 

D-Smart Pursaklar

D-Smart; Türkiye'de lider dijital yayın platformlarındandır. Tv yayın platformlarındaki en zengin içerikleriyle hizmet paketlerini sürekli yükselten ve geliştiren D-Smart, özel tematik kanalları; HD yayın yapan 41 kanal; seçkin ulusal kanalları; Türksat'ta yayın yapan en iyi yerli ve yabancı yüzlerce kanalı ve kaliteli içerik paketlerini kullanıcılarına sunmaktadır. 
 
Dsmart internet ve dijital teknolojilerin kesişim noktasında yaptığı yatırımlarla büyümeye devam ediyor. Dsmart Tv + internet hizmetleriyle müşterilerine tek elden ihtiyaç duyacağı tüm ürünleri sağlayarak hizmet kolaylığı sunmaktadır. Dsmart'ın bir çok avantajlı fiyatları yanında dilediğinizi izleyebileceğiniz paketleri oluşturmaktadır. Şampiyonlar Ligi ve UEFA maçları, NBA, La Liga ve EuroLeague Basketbol maçları, Formula 1, Motor GP gibi birçok spor içeriğinin yanı sıra, Film, Dizi, Yaşam, Belgesel, Müzik ve Çocuk kanallarıyla içeriklerini çok daha renkli hale getiriyor.
 
Pursaklar Dsmart, Dsmart Pursaklar servis abone satış noktası merkezi. D-Smart Pursaklar 25 Eylül 2017 güncel Dsmart fiyatları
 

Dsmart Pursaklar Servis

Hala Dsmart üyesi değilseniz! Dsmart Pursaklar servis abone merkezimizi arayın. Dsmart'ın indirimli kampanya seçeneklerinden hemen yararlanın, şimdi üye olursanız dizi paketi kampanyası ilk 6 ay sadece 10 tl üstelik içerisinde ilk 6 ay sinema hediyesiylede keyfinizi ikiye katlayın, dizi paketine ilk 6 ay giriş paketi fiyatına sahip olmak için D-smart Pursaklar 0850 480 3366 iletişim numaramızdan bize ulaşın.
 
 

Pursaklar Dsmart ve internetin inanılmaz avantajları

İnanılmaz fiyatlar şimdi D-smart'ın seçkin kanalları dsmart dizi, dsmart film, dsmart belgesel, dsmart çocuk, dsmart spor ve daha birçok programı ve dsmart limitsiz internet artık tek pakette buluştu.üstelik mükemmel bir fırsat daha sunan dsmart, diğer internet servis sağlayıcılarıyla yaptığınız taahhütü bozarak D-Smart geçişinizi sağlayıp taahhüt bozma bedelinizi de karşılamakta. Dsmart artık teknolojinin öncüsü fiber interneti de hizmetinize sunarak kesintisiz ve kaliteli internet kullanmanın keyfini yaşatmaktadır. Hemen üye olup bu avantajlardan sizler de yararlanmak istiyorsanız D-Smart Pursaklar satış noktası merkezi 0850 480 3366 iletişim numaramızı arayın aklınızdaki tüm sorularınızı yanıtlayım size en uygun Dsmart paketini birlikte belirleyelim.
 

Dsmart Pursaklar Abone Merkezi

Şimdi Dsmart'da çok avantajlı teklifler var. Dsmart paketlerinden ve indirimlerden yararlanarak Dsmart Pursaklar abone merkezinden çok kolay ve hızlı bir şekilde abonelik işlemlerinizi gerçekleştirip Dsmart keyfini hemen yaşamaya başlayabilirsiniz. Pursaklar Dsmart 0850 480 3366 müşteri temsilcilerimiz sizin ihtiyaç duyacağınız paketler konusunda bilgilendirip, abonelik işlemlerinizi daha bilinçli yapmanıza yardımcı olacaktır. En avantajlı kampanya seçenekleriyle, merak ettiğiniz tüm soruları sizin ihtiyaçlarınızı daha iyi anlayan Dsmart Pursaklar müşteri temsilcilerimiz sorularınızı yanıtlamaktan keyif alacaktır.
 
 
 
Pursaklar Dsmart internet satış ve hizmet merkezimizden; Pursaklar Dsmart Aboneliği, Pursaklar Dsmart Kurulumu, Pursaklar Dsmart İnternet Satışı, PursaklarDsmart Satış Destek
 

 

dsmart Şereflikoçhisar
T.P.E. tarafından Tescil Edilmiştir. Tüm görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan kullanılması durumunda cezai işlem uygulanacaktır.
Telif Hakları Uyarısı | © 2012 smart-ankara.gov.tv.tr D-Smart Çözüm Ortağıdır - Tüm Hakları Saklıdır